O nás

Profil Společnosti


Naše firma se od roku 2000 zabývá návrhy a aplikací ochranných folií na přístroje a zařízení ,která jsou vystavena nepříznivým vlivům chemického a mechanicky agresivního prostředí.Jedná se zejména o ochranné folie na displaye lékařských přístrojù ,kde je třeba vysoké odolnosti proti agresivním desinfekčním prostředkùm ,proti mechanickému poškození a odolnosti vůči UV záření .Dále realizujeme zakázky v oblasti leteckého a automobilového prùmyslu. Nyní také vyrábíme ochranné folie pro mobilní telefony a fotoaparáty.

Dle Vašich požadavkù pro Vás navrhneme a vyrobíme ochranné folie na jakékoliv zařízení s použitím nejkvalitnějších a nejvhodnějšíích materiálů pro daný účel.

Budeme rádi ,když za pomoci našich služeb ,snížíte Vaše náklady na provoz a výrazně prodloužíte životnost Vašich zařízení.

  • » Fólie
  • » EET

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  • » Obchodní podmínky
Kategorie
Nejprodávanější

HTC Desire X

Cena: 19,80 Kč

Samsung S5830 Galaxy Ace

Cena: 99,00 Kč